"Noxworld" Patryk Kowalczyk

 • Proszę o kontakt
 • Data publikacji: 08/04/2019
 • Data modyfikacji: 08/04/2019
  • 509991347, Piaskowa 18 Rybie, Polska

Drukujemy na koszulkach.
Wykonujemy nie tylko jednokolorowe nadruki ale również wielobarwne z przejściami tonalnymi. Wszystko, co można wyświetlić na komputerze możemy dla Ciebie wydrukować.To wszystko już od 1 sztuki !Kim jesteśmy?
Na rynku istniejemy od 2015 roku, a co za tym idzie mamy najnowszej generacji sprzęt do produkcji nadruków na tekstyliach. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z zespołem młodych kreatywnych ludzi, którzy z pasją podchodzą do wykonywanych zadań.
Jak wykonujemy nadruki?
Wyobraź sobie olbrzymią drukarkę atramentową, ale zamiast drukować nudną pracę magisterską na temat biologii molekularnej czy dokumentów firmowych, drukuje smoki przeskakujące przez płonące obręcze z różowych jednorożców bądź Twój własny nadruk.
Bez względu na to czy chcesz na swojej koszulce upamiętnić świetnie spędzony czas ze znajomymi, wizerunek swojego dziecka, czy też zaprezentować się przed swoim klientem tak, aby wiedział z kim ma do czynienia, jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy pomóc. Ludzie nie będą się już dłużej zastanawiać kim jesteś i czym się zajmujesz ponieważ Twoje logo jest ledwo zauważalne, teraz zbudowanie własnej marki i zwiększenie świadomości publicznej o istnieniu twojej firmy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek do tej pory. Zamiast dostarczać Ci podstawowe i proste techniki nadruku my korzystamy z nowoczesnych pomysłów co zapewnia koszulkom długotrwałość pod względem jakości, projektu oraz zachowanie nadruku na powierzchni koszulki.
Jaką technologią wykonujemy nadruki?
Nasza odpowiedź: Najlepszą!
Nadruki wykonujemy drukiem cyfrowym DTG.
Masz już dość nietrwałych nadruków, które pękają po pierwszym wypraniu koszulki?
Jesteśmy dla Ciebie rozwiązaniem!
DTG jest to metoda druku bezpośrednio do włókien tkaniny, przez co nadruk "wtapia się" w koszulkę i jest bardzo trwały. Zaletą nadruku DTG jest również wysoka precyzja. DTG nie potrzebuje osobnych matryc do każdego koloru w nadruku, co za tym idzie ograniczone są koszta wyprodukowania koszulki. Nadruki na odzieży wykonywane są bardzo szybko. Jesteśmy w stanie wyprodukować koszulkę z Twoim własnym wzorem w mniej niż 30 minut!

Co możemy wydrukować ?
Kolory nie są już przeszkodą podczas wykonywania nadruków na koszulkach.
Wykonujemy nie tylko jednokolorowe nadruki ale również wielobarwne z przejściami tonalnymi. Wszystko, co można wyświetlić na komputerze możemy dla Ciebie wydrukować. Wisienką na torcie jest tylko rozdzielczość.
Czy nasze koszulki mają gluten?
Uwaga! Nasze koszulki NIE MAJĄ GLUTENU! Drukujemy na koszulkach wyprodukowanych ze 100% bezglutenowej bawełny czesanej bez żadnych sztucznych domieszek, a zatem są one bezpieczne dla dzieci, osób uczulonych na gluten oraz dla wegan i wegetarian!
Nasze koszulki posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Nie dzielimy koszulek na klasę podstawową i klasę premium, zawsze staramy się, aby koszulki były jak najlepszej jakości.
Przeprowadzaliśmy testy na koszulkach różnych firm. Okazało się że koszulki firmy Lambeste najlepiej przyswajają nadruk, najlepiej zachowują się po wypraniu, nie tracą kształtu, są miękkie, nie tracą kolorów - również bieli i co najważniejsze są w 100% bezpieczne dla alergików oraz dzieci poniżej 3 lat.

Czym jest OEKO-TEX Standard 100?

OEKO-TEX Standard 100 jest to system certyfikacji oraz badań produktów i półproduktów włókienniczych na wszystkich stopniach ich obróbki. Ma on na celu zapewnienie, że produkty włókiennicze nim oznaczone są wolne od substancji szkodliwych oraz potencjalnie szkodliwych (mowa o substancjach chemicznych zakazanych i kontrolowanych prawnie lub takich, które w negatywny sposób mogą oddziaływać na zdrowie człowieka).

Przydatne informacje

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Zostaw swój komentarz (SPAM oraz obraźliwe wiadomości będą usuwane)

Powiązane ogłoszenia

 • Makiety ux - Overlap

  Makiety ux - Overlap

  Inne usługi Niedzwiedzia 29b Warszawa (mazowieckie) 07/04/2020 Proszę o kontakt

  Jesteśmy doświadczoną agencją UX design. Nasza oferta obejmuje szereg usług z zakresu user experience oraz user interface, na przykład: konsultacje UX, projektowanie user experience oraz user interface, optymalizację aplikacji, systemów i stron inter...

 • Znaczniki EPC/RFID - GS1 Polska

  Znaczniki EPC/RFID - GS1 Polska

  Inne usługi Estkowskiego 6, Poznań, Polska (wielkopolskie) 30/03/2020 Proszę o kontakt

  Oferujemy zaawansowane usługi, które podnoszą efektywność działań realizowanych w przedsiębiorstwach. Tworzymy system standardów i rozwiązań biznesowych, które przyspieszają transakcje, pozytywnie wpływają na koordynację, a także pozwalają efektywnie...

 • Organizacja Pikników Firmowych - EmEvent

  Organizacja Pikników Firmowych - EmEvent

  Inne usługi Jesionowa 31B, Kielce, Polska (świętokrzyskie) 10/03/2020 Proszę o kontakt

  Jako doświadczona, kreatywna agencja eventowa oferujemy naszym klientom organizację wyjątkowych imprez, takich jak konferencje, targi, gale, jubileusze, pikniki firmowe, team building lub off road. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny...