Kategorie

Blog Wydawnictwa

Newsletter

Zarządzanie procesowe we współczesnych organizacjach. Powiększ do pełnego rozmiaru

Zarządzanie procesowe we współczesnych organizacjach.

Autorzy: Agnieszka Bitkowska

Ilość stron: 295

Rok wydania: 2013

Oprawa: miękka

Wydawnictwo: Difin

ISBN: 978-83-7641-913-8

Więcej szczegółów

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 10 sztuk tego produktu.

52,50 zł

Zarządzanie procesowe we współczesnych organizacjach. <p><span>Przedstawiona monografia jest ważnym, potrzebnym i bardzo aktualnym wydawnictwem. Książka przedstawia problematykę zarządzania procesowego w organizacji wobec globalizującej się gospodarki w sposób kompetentny, spójny, syntetyczny i jednocześnie komunikatywny.</span><br /><span>Układ książki jest zwarty, logiczny oraz zrozumiały. Dzięki temu jest godna polecenia. Bezsprzecznymi walorami przedstawionej monografii jest ważność problematyki, bogaty materiał zarówno bibliograficzny i empiryczny, a nadto wysoka wartość naukowa oraz aplikacyjna.</span></p>
50,00 zł

Przedstawiona monografia jest ważnym, potrzebnym i bardzo aktualnym wydawnictwem. Książka przedstawia problematykę zarządzania procesowego w organizacji wobec globalizującej się gospodarki w sposób kompetentny, spójny, syntetyczny i jednocześnie komunikatywny.
Układ książki jest zwarty, logiczny oraz zrozumiały. Dzięki temu jest godna polecenia. Bezsprzecznymi walorami przedstawionej monografii jest ważność problematyki, bogaty materiał zarówno bibliograficzny i empiryczny, a nadto wysoka wartość naukowa oraz aplikacyjna.

Napisz swoją recenzję

Zarządzanie procesowe we współczesnych organizacjach.

Zarządzanie procesowe we współczesnych organizacjach.

Napisz swoją recenzję