Kategorie

Blog Wydawnictwa

Newsletter

Zarządzanie doskonałe Powiększ do pełnego rozmiaru

Zarządzanie doskonałe

Autor: Bolesław Rafał Kuc

Ilość stron: 538

Oprawa: miękka 

Rok wydania: 2008

ISBN: 978-83-92421-54-2

Więcej szczegółów

ksiazka_17

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 10 sztuk tego produktu.

53,91 zł

Zarządzanie doskonałe <p><span>Oddajemy do rąk Czytelników trzecie wydanie "Zarządzania doskonałego". W stosunku do poprzednich uległo ono rozszerzeniu i uaktualnieniu. Dodaliśmy również nowy podtytuł: "Poszukiwanie przenikliwości", który wyjątkowo trafnie odzwierciedla tęsknoty i nadzieje na doskonałość w sferze zarządzania.</span><br /><span>Rozszerzono i zmodyfikowano te rozdziały, których doniosłości dla współczesnego menedżera nie trzeba tłumaczyć. Został wzbogacony portret współczesnego menedżera: obywatela świata i przywódcy i na tym tle zarysowano wizje zarządzania dla przyszłości, komplikującego się przez fakt coraz liczniejszych dylematów i sprzeczności niestety czynnie obecnych w życiu społecznym i gospodarczym, a tym samym w każdej bez mała organizacji.</span></p>
51,34 zł

Oddajemy do rąk Czytelników trzecie wydanie "Zarządzania doskonałego". W stosunku do poprzednich uległo ono rozszerzeniu i uaktualnieniu. Dodaliśmy również nowy podtytuł: "Poszukiwanie przenikliwości", który wyjątkowo trafnie odzwierciedla tęsknoty i nadzieje na doskonałość w sferze zarządzania.
Rozszerzono i zmodyfikowano te rozdziały, których doniosłości dla współczesnego menedżera nie trzeba tłumaczyć. Został wzbogacony portret współczesnego menedżera: obywatela świata i przywódcy i na tym tle zarysowano wizje zarządzania dla przyszłości, komplikującego się przez fakt coraz liczniejszych dylematów i sprzeczności niestety czynnie obecnych w życiu społecznym i gospodarczym, a tym samym w każdej bez mała organizacji.

Napisz swoją recenzję

Zarządzanie doskonałe

Zarządzanie doskonałe

Napisz swoją recenzję