Kategorie

Blog Wydawnictwa

Newsletter

Menedżer w procesie zarządzania zasobami ludzkimi Powiększ do pełnego rozmiaru

Menedżer w procesie zarządzania zasobami ludzkimi

Autor: Krystyna Kubik

Ilość stron: 261

Oprawa: miękka 

Rok wydania: 2012

ISBN: 978-83-61949-56-5

Więcej szczegółów

ksiazka_11

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 10 sztuk tego produktu.

44,91 zł

Menedżer w procesie zarządzania zasobami ludzkimi <p><span>Opracowanie to przeznaczone jest przede wszystkim dla studentów kierunku zarządzania, jak również dla menedżerów i kierowników odpowiedzialnych za dobór kadr w organizacji. Niniejsza pozycja dla Czytelnika będzie płaszczyzną kreatywnego myślenia i działania pozwalającego na zbudowanie profesjonalnego warsztatu menedżerskiego.</span><br /><span>Proces zarządzania zasobami ludzkimi we współczesnych organizacjach jest bardzo złożony i trudny, zwłaszcza, że w bardzo szybkim tempie ulega zmianom.</span><br /><span>Działanie współczesnych menedżerów winno być skierowane na ciągłe zdobywanie wiedzy z zakresu zarządzania procesami i poznawania ludzi. Tylko wtedy rozwijająca się organizacja będzie mogła dorównać najlepszym na konkurencyjnym rynku. Status, szacunek otoczenia, morale i ambicje stają się dzisiaj główną motywacją do pracy i osiągnięcia sukcesu, który uzależniony jest od jakości kadr.</span></p>
42,77 zł

Opracowanie to przeznaczone jest przede wszystkim dla studentów kierunku zarządzania, jak również dla menedżerów i kierowników odpowiedzialnych za dobór kadr w organizacji. Niniejsza pozycja dla Czytelnika będzie płaszczyzną kreatywnego myślenia i działania pozwalającego na zbudowanie profesjonalnego warsztatu menedżerskiego.
Proces zarządzania zasobami ludzkimi we współczesnych organizacjach jest bardzo złożony i trudny, zwłaszcza, że w bardzo szybkim tempie ulega zmianom.
Działanie współczesnych menedżerów winno być skierowane na ciągłe zdobywanie wiedzy z zakresu zarządzania procesami i poznawania ludzi. Tylko wtedy rozwijająca się organizacja będzie mogła dorównać najlepszym na konkurencyjnym rynku. Status, szacunek otoczenia, morale i ambicje stają się dzisiaj główną motywacją do pracy i osiągnięcia sukcesu, który uzależniony jest od jakości kadr.

Napisz swoją recenzję

Menedżer w procesie zarządzania zasobami ludzkimi

Menedżer w procesie zarządzania zasobami ludzkimi

Napisz swoją recenzję