Kategorie

Blog Wydawnictwa

Newsletter

PARADOKSY PRZYWÓDZTWA OD SZAMANA DO SHOWMANA Powiększ do pełnego rozmiaru

PARADOKSY PRZYWÓDZTWA Od szamana do showmana

Autor: Bolesław Rafał Kuc

Ilość stron: 182

Oprawa: miękka

Rok wydania: 2016

ISBN:  978-83-65009-16-6

Więcej szczegółów

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 10 sztuk tego produktu.

30,00 zł

PARADOKSY PRZYWÓDZTWA Od szamana do showmana <p>Czy dziś możemy wskazać prawdziwych przywódców? Od kogo się uczyć tego wyjątkowego daru bez konieczności sięgania po przymus, czy przemoc? Jak się okazuje nikt nie zna recepty na przywództwo.<br />Dlaczego przywództwo pozostaje tajemnicą? Po pierwsze nie ma jasnego rodowodu. Nie można nazywać siebie przywódcą, gdy inni tego nie podzielają. Przywództwo wychodzi poza struktury formalne, w których świetnie się czuje menedżer. Po drugie jest ono zarówno procesem jak i pewną właściwością. W świecie, gdzie dominuje „prawo natury” pojawia się i znika manifestowane przez silniejszych.<br />W tej, kolejnej już, książce o przywództwie B.R. Kuc przedstawił postaci najwcześniej opisanych przywódców (mędrców) Sokratesa, Arystotelesa i Platona, przywódców przełomu wieków oraz współczesnych wodzów politycznych i liderów korporacyjnych.<br />Książka przeznaczona jest dla kadry kierowniczej wyższego i średniego szczebla zarządzania, pracowników naukowych, studentów piszących prace dyplomowe oraz dla wszystkich zainteresowanych popularną tematyką przywództwa.</p>
28,57 zł

Czy dziś możemy wskazać prawdziwych przywódców? Od kogo się uczyć tego wyjątkowego daru bez konieczności sięgania po przymus, czy przemoc? Jak się okazuje nikt nie zna recepty na przywództwo.
Dlaczego przywództwo pozostaje tajemnicą? Po pierwsze nie ma jasnego rodowodu. Nie można nazywać siebie przywódcą, gdy inni tego nie podzielają. Przywództwo wychodzi poza struktury formalne, w których świetnie się czuje menedżer. Po drugie jest ono zarówno procesem jak i pewną właściwością. W świecie, gdzie dominuje „prawo natury” pojawia się i znika manifestowane przez silniejszych.
W tej, kolejnej już, książce o przywództwie B.R. Kuc przedstawił postaci najwcześniej opisanych przywódców (mędrców) Sokratesa, Arystotelesa i Platona, przywódców przełomu wieków oraz współczesnych wodzów politycznych i liderów korporacyjnych.
Książka przeznaczona jest dla kadry kierowniczej wyższego i średniego szczebla zarządzania, pracowników naukowych, studentów piszących prace dyplomowe oraz dla wszystkich zainteresowanych popularną tematyką przywództwa.

Napisz swoją recenzję

PARADOKSY PRZYWÓDZTWA Od szamana do showmana

PARADOKSY PRZYWÓDZTWA Od szamana do showmana

Napisz swoją recenzję